(21:41) Download Bob A Bobek MP3 - Top Song
Top Song

Bob A Bobek

Get Bob A Bobek MP3 For Free in Top Song uploaded by Večerníčky a pohádky. The bob-a-bobek have 2022-12-06 05:21:24 and PT1H21M41S. Details of Bob a Bobek – králíci z klobouku - Kompletní večerníček - Všechny díly MP3 check it out.

Bob Bobek - Las Vegas

Bob Bobek - Las Vegas

9.59 MBBonton Kids

Bob & Bobek, králíci z klobouku kouzelníka Pokustóna se vydávají na cestu kolem světa. Kam je jejich létající klobouk zanese? Nechte se překvapit. Jisté však je, že to bude putování dobrodružné… Jaké příhody je asi čekají na Divokém Západě, za polárním kruhem či na Měsíci…? Bob a Bobek na Supraphonline ► supraphonline.cz/album/289069-bob-a-bobek-kralici-z-klobouku-hd-remaster/dvd

About Bob a Bobek - kr l ci z klobouku

Bob a Bobek – králíci z klobouku je český kreslený večerníček. Od 4. řady byl uváděn název Bob a Bobek na cestách.

Bob a Bobek jsou dva králíci, kteří žijí v kouzelnickém klobouku. Bob je větší, chytřejší a zaujímá často pozici rodiče. Bobek je menší, bázlivější, ale šikovný a nápaditý a je často v spíše v roli dítěte. Oba králíci mají originální nápady, které je ovšem často dostanou do potíží, jež jsou základem komické zápletky. Ačkoli většinou postavy ctí dobré mravy, není seriál v žádném případě moralizující, králíci dělají i neplechu a mají záporné vlastnosti.